Witaj w krainie wiedzy

Trenerem jestem od roku 2015, chociaż ze sportem miałem do czynienia od dzieciaka. Zawsze byłem bardzo aktywny, ale także lubiłem organizować zajęcia innym. W 2015 roku nastąpił przełom.

Poznałem Mistrza Polski w kulturystyce IFBB Przemysława Nowaka, który zaraził mnie bakcylem pracowania z ludźmi pod kątem poprawiania ich sylwetki. Przez te 6 lat nabyłem ogrom doświadczenia w pracy z różnymi trenerami, czytając masę materiałów, książek i wykonując sporą ilość szkoleń.

CHCĘ, ŻEBYŚ MNIE POPROWADZIŁ

Siłownia Jest Bardzo Ważna Dla Naszego Zdrowia.

Zarówno fizycznego jak i psychicznego. Jestem tutaj po to, żeby zwiększyć świadomość ludzi trenujących oraz tych, którzy dopiero chcą zacząć trenować.

Uzyskane certyfikaty

PROWADZĄCY - DIETETYCZNIE POPRAWNI

1. DIETETYKA SPORTOWA
2. TRENER PERSONALNY
3. TRENER KULTURYSTYKI

PROWADZĄCY - MAURICZ

1. DIETETYKA I SUPLEMENTACJA
2. DOPING MÓZGU

PROWADZĄCY - TRAINMOVEMENT

1. ZDROWY BARK
2. ZDROWE PLECY
3. ZDROWE KOLANA
4. TRENING MOBILNOŚCI
5. TRENING KOBIET PO CIĄŻY
6. PLANOWANIE TRENINGU
7. MARKETING TRENERA
8. KSZTAŁTOWANIE WYTRZYMAŁOŚCI
9. TRENING CORE
10. ANATOMIA FUNKCJONALNA
11. TRAINING SUMMIT
12. TRENER PERSONALNY

PROWADZĄCY - AKADEMIA HIPERTROFII

1. PROGRAMOWANIE TRENINGOWE

PROWADZĄCY - PFS

1. ZAAWANSOWANY TRENING SIŁOWY

Welcome To Gymee An Exclusive Gymasian

Howard C. Skinner

Dumbbell Trainer

Raymond L. Brown

Boxing Trainer

Charles T. McAllister

Caradio Trainer

Solomon K. Sawyers

Beauty Trainer
shape
shape

We Are More Skilled In Various Health & Fitness

Inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequu ntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt. Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et

GYM

Yoga

SPA

Co moi klienci mówią o moich usługach?

author

Zuzanna Sadowska

Podopieczna

To odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pełen profesjonalizm, super atmosfera, posiada bogatą wiedzę , którą ciągle poszerza. Podchodzi do każdego klienta indywidulanie względem jego potrzeb , oczekiwań oraz możliwości. Będąc pod opieką Dawida czuję się bezpiecznie i ufam mu w 100 %

author

Ania Korpolińska

Podopieczna

W skali 1-10 mocne 10 za wiedzę,zaangażowanie, punktualność, pomoc poza treningami, motywację, atmosferę, za bycie doskonałym wsparciem. Zdrowe podejście i zrozumienie ze strony Dawida jest na miarę złota.

author

Damian Szablewski

Podopieczny

Swoją przygodę na Top-Gym Sierpc zacząłem wspólnie z Dawidem. Pracując tam również jako trener personalny zajął się mną od samych podstaw. Najpierw dużo teorii co do ćwiczeń i odżywiania, połączonych z demonstracją ćwiczeń, a w końcu próbka wszystkiego na sobie. Nasza ciężka i owocna współpraca trwała ponad rok. Z chudego 67 kołowego szczawia w rok nabrałem wagi do 90kilo. Ponad roczna współpraca z Dawidem dała mi wiele satysfakcji.

brand
brand
brand
brand
brand
brand